Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Ламінат Tarkett

ПІДЛОГА | ЛАМІНАТ

Колекції ламінату TARKETT: 

 

колекція Woodstock833: Ціна  385,00грн./м.кв.Клас - 33, 8мм.

дуб артур дуб королівський світлий дуб королівський темний дуб королівський дуб ланселот дуб медовий шервуд дуб Морган дуб темний тобако дуб Хейвуд золотистий            
                 

 колекція POEM 1033Ціна  425,00грн./м.кв. Клас - 33, 8мм.

байрон бернес бодлер бокачо гете гомер

 колекція BALLET: Ціна  370,00 313,00грн./м.кв. Клас - 33/8мм.

Фарбований білий

КОЛЕКЦІЯ GALLERY Ціна 515,00грн.м.кв.Клас 33/12мм 

дуб місячне сяйво світлий дуб пустельний

 КОЛЕКЦІЯ СINEMA Ціна355,00  грн./м.кв. Клас - 32, 8мм.

дуб бежевий

Ці та інші колекції ви можете побачити у нашому салоні!

 Таркет — один з найпопулярніших світових брендів. Надзвичайна якість, стійкість, та широке розмаїття декорів.

Продукція повністю адаптована під основні критерії по якості в Україні, термін служби цієї продукції — від 20 років! Надзвичайно легкий монтаж!

Tarkett (Таркетт) — всесвітньо відома компанія з виробництва високоякісного підлогового покриття утворена міжнародним концерном трьох країн Швеція, Німеччина і Сербія. Уже 125 років, з 1886 року і по сьогоднішній день концерн TARKETT є одним з лідируючих в сфері виробництва підлогових покриттів. Завдяки досвіду багатьох років, компанія накопичила цінні знання з технології виробництва підлогових покриттів.

Ламінат Tarkett включає в себе цілий ряд переваг. Головні з них, це: матова поверхня, оптичний ефект, чудове звукопоглинання (за рахунок застосування системи Acoustic-TM), високий рівень захисту від загоряння, антистатичність, хороша водостійкість, а також система замкового з’єднання 5-G. Його відрізняють чудова якість, традиційна для німецьких товарів і помірна ціна. Ці параметри стали головною причиною популярності ламінату Tarkett  серед покупців у всьому світі.  Завдяки інноваційним технологіям, новим методам виробництва і незвичайним декорам, в колекціях Tarkett  ви знайдете необмежену кількість можливостей: від сучасних графічних дизайнів до унікальних інтерпретацій матеріалів, таких як сталь, бетон, а також практично не відрізнити від оригіналу декори дерева.

Ламінована підлога Tarkett  має ряд істотних відмінностей від аналогічної продукції інших виробників:

  • більш ретельна обробка малюнка верхнього шару, що імітує фактуру дерева;
  • найбільший вибір декоративних малюнків рослинного походження;
  • імітація рідкісних порід деревини;
  • специфічні методи обробки дерева.

Ламінат Tarkett в салоні інтер’єру Дім Мрії представлений найбільшим асортиментом, з якого навіть самий вибагливий покупець зможе вибрати собі відповідну колекцію. Класичний дизайн, сучасні забарвлення, витонченість малюнка створять у вашому будинку затишну атмосферу. Безліч колекцій ламінату Tarkett  можуть як підкреслити обраний вами стиль натуральними декорами, так і створити оригінальне поєднання текстури та кольору, при цьому є як недорогі рішення, так і ламінат класу люкс. Покриття для підлоги, будь-то ламінат чи паркетна дошка, від цього виробника впишеться в будь-який інтер’єр, починаючи від квартири і, закінчуючи кабінетом керівника, і навіть палацових залів.

ПРИМІТКА — на сторінці представлено лише частково декори та колекції які є у салоні, з приводу цін — постійно діють акції (поточнюйте у менеджерів салону)!   

Комментарии запрещены.