Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Шпалери ексклюзив

Можна бути абсолютно впевненими в тім, що нинішні шпалери додадуть вишуканості та добірності будь-якому інтер’єру, будь-то інтимна зона спальні, кабінету, дитячої кімнати чи вишуканої вітальні, задуманої для світських прийомів.

Безперечною перевагою високоякісних шпалер є їх натуральність в поєднанні з розмаїтістю кольорів, малюнків і фактур, що створюють теплий затишок у вашій оселі. Використання високих технологій підвищує якість настінного покриття, робить його менш сприйнятливим до різного роду ушкоджень. Крім того, такі шпалери стануть надійним захистом приміщень будинку від можливих температурних коливань і від стороннього шуму.

Виробники оздоблюваних матеріалів постаралися врахувати смаки всіх категорій споживача, завдяки чому традиційні шпалери можна підібрати сьогодні практично під будь-який дизайн, незалежно від його призначення та стилістики.

Колекції шпалер Wallquest та Eijffinger виконані на паперовій основі з використанням технології глибокого друку, що дозволяє більш точно відтворювати нюанси кольору в кожному новому декорі.

Сучасні ж технології припускають і обробку спеціальними антистатиками, тому даний матеріал не вимагає ніякого додаткового прибирання. Шпалери покриті тонкою акриловою плівкою, яка захищає шпалери від вологи і дозволяє видаляти незначні забруднення за допомогою злегка вологої тканини. От, власне, і вся наука, необхідна для того, щоб підтримувати стіни в ідеальному стані протягом багатьох років. При дотриманні нескладних правил наклеювання паперових чи вінілових шпалер на стіни вони виглядатимуть як суцільна рівна поверхня без видимих стиків.

Шпалерна фабрика Wallquest проявило новаторство і ми сьогодні маємо шпалери з стійким принтом або inalterable wallpaper, тобто незмінні шпалери, шпалери глибокого друку з використанням вінілу для додання шпалерам міцності.

В остаточному варіанті, зупинивши свій вибір саме на традиційних шпалерах, можна бути абсолютно впевненим у тому, що будь-яке облаштування вашого житла придбає шляхетний і вишуканий зовнішній вигляд та індивідуальність.

Комментарии запрещены.