Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Ремонт. Як створити свій «Дім Мрії» ?

Необхідність ремонту рано або пізно виникає у кожного. І питання «із чого ж і як почати ремонт», з’являється відразу після ухвалення рішення. Завдання цієї статті полягає в тому, щоб підказати вам деякі секрети і дати поради, які обов’язково вам знадобляться при проведенні ремонту.

Розпочнемо ми з тих моментів, які завдають найбільше клопоту та неприємностей, при невірному підході до ремонту.

1. Відсутність розуміння та бачення кінцевого результату.

У вас є думки та ідеї, що ви бажали б змінити, як саме оновити ваше житло. Це чудово! Складність – зробити так, щоб це все виглядало не лише гармонійно та унікально, а відповідало вашим потребам і не порушувало цілісності житла.

Вихід є доволі простим – зберіть свої думки у записник та прямуйте до дизайнера – ці творчі люди з великим досвідом та реально ваші мрії у результаті нададуть вам повноцінну картинку помешкання саме вашої мрії. Навіть проста «візуалізація»- картинка вашого оновленого помешкання — просто врятує ситуацію та ваш час.

2. Підбір якісних матеріалів. Саме якісних.  Без переплат.

Отож, у вас після зустрічі з дизайнером є чітка картинка вашого вже нового та бажаного помешкання. Тепер – слід підібрати матеріали та скласти кошторис. Ми звертаємо вашу увагу – якщо ваша ціль це Ваш Дім Мрії – вам необхідні лише високоякісні матеріали, які ви знайдете лише у спеціалізованих салонах – у офіційних представників світових брендів та марок, де працюють висококваліфіковані фахівці. Якщо ж це орендоване помешкання, або ви готуєте його до продажу – вам цілком вистачить відвідати будь – який торговий будівельний гіпермаркет, де максимально здешевлена продукція. Як придбати матеріали і не переплатити – дуже просто, шукайте офіційних представників і замовляйте комплексно – отримаєте і знижку і гарантію і підтримку на час проведення ремонту.

3. Майстри. Контроль за якістю та термінами.

Починаючи ремонт самостійно або доручаючи його підрядникові ви повинні мати можливість впливати, як на сам процес, так і на його фінансовий стан. Якщо ремонт проводите власноруч – не втрачайте самоорганізованості, інакше ризикуєте втратити набагато більше часу ніж розраховували. Якщо підрядник – обов’язково визначіть його фаховий рівень -  відгуки, сертифікати, вміння володіти інструментом. Важливим є і офіційна відповідальність підрядника за свої роботи – договір, акти виконаних робіт – що слугуватиме гарантом спокою.

Дотримуйтесь цих простих підказок – і ви зможете швидко та якісно завершити цей «важкий життєвий епізод» – ремонт!

Найкращим варіантом ми радимо звернутись до єдиного комплексного фахівця — у місті Рівне та на теренах області це Салон Інтер’єру «Дім Мрії» — пропозиції та матеріали лише від найкращих світових виробників. Уперше така пропозиція у місті Рівне! Паркетна дошка та натяжні стелі з безкоштовним монтажем; штори та гардини авторського дизайну, щоб прикрасити оселю;  ламінат, паркет, міжкімнатні двері, ліпнина, декоративні штукатурки та шпалери у широкому асортименті. При комплексному замовленні – дизайн (візуалізація) у подарунок!  «Дім Мрії» — прямий постачальник та імпортер, отож на вас чекають найкращі ціни та ексклюзивні матеріали.

Завжди Стильно. Якісно. Надійно. Без переплат.

Комментарии запрещены.