Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Плінтус

Плінтус є завершенням укладання будь-якого покриття підлоги, при цьому він грає роль не просто декору, а й захищає простір між стінами і підлогою від попадання бруду, а так само служить для приховування різних проводів.

Зазвичай плінтус ділять на кілька основних видів:

Купити підлоговий плінтус можна обравши його за каталогом сайту нашої компанії. Плінтус можна купити в будь-якій кількості, при цьому до нього буде запропонований повний комплект допоміжних матеріалів. Сучасні плінтуса мають такий профіль, що під ними можна заховати комунікаційні дроти, вбудувати розетки і вимикачі. Це надає кімнаті особливу естетичність і сучасність.

Шпонований плінтус

Шпонований плінтус представлений різними виробниками. Він виготовлений або з дерева або ж покритий дерев’яним шпоном, таких порід дерев, як сосна, ялина. Такі плінтуса хоч і дорожче пластикових, але володіють більшою екологічною безпекою.

Основним мінусом є гігроскопічність , він втрачає свій вигляд від вологи. Проте в даний час шпонований плінтус покривається декількома шарами лаку з затверджувачем, що підвищує термін його служби. Колір плінтуса може варіюватися так само за допомогою різних порід дерев і лаку, від світлого до темного. У лаку відсутні важкі метали і формальдегіди.

Пластиковий плінтус

Плінтус пластиковий виграє в порівнянні з дерев’яним в ціні. Плінтус із пластику практичний, легко монтується і може мати всіляку колірну гамму. За ним набагато простіше доглядати і він не боїться вологи.

Пластиковий плінтус використовується для кріплення всіх підлогових покриттів, від дерева, ламінату до ковроліну. Для його кріплення використовуються саморізи, які дозволяють плінтус легко демонтувати або спеціальний контактний клей. В даний час найбільш затребуваним є пластиковий плінтус з жорсткого полівінілхлориду з кабель-каналом, який легко ховає всі дроти .

Різновидом пластикового плінтуса є жолобник або стельовий плінтус , застосування якого надає кімнаті завершеність і акуратність.

У будинках нестандартної форми , закруглених або овальних, пластиковий плінтус замінить плінтусна стрічка, що володіє гнучкістю. Вона ж підійде для кріплення та оформлення покриттів близько колон.

Салон-інтер’єру «Дім мрії » запропонує покупцеві всілякі види плінтусів, їх комплектуючі, провідні фахівці проконсультують з питань, що цікавлять .

Плінтус: купити і оформити доставку по Рівному та іншим містам України. Плінтус — вартість, ціна, опис.

Комментарии запрещены.