Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Паркетна дошка Wicanders

ДУБ Metropolitan New York лак (Blue Grey Silver)

ПАРКЕТНА ДОШКА Wicanders (Португалія)
Колекція: Metropolitan
Покриття: лак, мікрофаска, браш
Структура: 3-шар., 1-полосний
Розміри: 1820x145x14,5мм
Селекція: рустік
В упаковці: 1,5834м2

ДУБ Metropolitan Hong Kong лак (Matches Silver)

                   

 

 

       Паркетна дошка WICANDERS — це новий продукт компанії Amorim Revestimentos, яка постачає свою продукцію більш, ніж в 51 країні і відома в усьому світі як «першопрохідник» в галузі розробки високоефективних інноваційних рішень. Паркетна дошка WICANDERS — це нова лінія Amorim, передові технології якої – «ноу-хау» – творчі і сміливі ідеї привели до розробки сучасного стилю, заснованого на повазі до природних якостей деревини. Дизайнери компанії Amorim врахували сучасні тренди і втілили їх у своїй продукції.

      Паркетна дошка WICANDERS являє собою 3-х шарову конструкцію з верхнім шаром з цінної породи деревини, товщиною 4 мм. Випускається у вигляді 1-но смугової і 3-х смуговий дошки і може мати гладку поверхню або структуровану, покриття лакове або масляне. По периметру можлива наявність фаски. З’єднання — замкове, замок оброблений воском.

       WICANDERS в колекції Style Collection пропонує ряд дивовижних ефектів, які були об’єднані в три підколекції, що встановлюють останні тенденції в дизайні інтер’єру. Представлені селекції Kentucky, Metropolitan, Boutique дають можливість поєднання природних кольорів та візерунків. Особливий інтерес представляє селекція Metropolitan, доступна з обробкою поверхні – брашування, тонування і пропарювання деревини. Дана підколекція передає всю глибину такої класичної породи як дуб.

      Завдяки зоровим ефектам і лакованому покриттю, в даній колекції паркетної дошки, зберігається природний характер деревини. Паркетна дошка Wicanders колекція Metropolitan – це сміливе поєднання колірної гамми, що дає можливість використовувати паркетну дошку даної колекції, в сучасному і класичному інтер’єрі.

ПРИМІТКА — на сторінці представлено лише частково декори та колекції які є у салоні, з приводу цін — постійно діють акції (поточнюйте у менеджерів салону)!   

Паркетна дошка WICANDERS Колекція Metropolitan

ДУБ Metropolitan Berlin (Ebony Silver)
ДУБ Metropolitan Berlin (Ebony Silver)
ДУБ Metropolitan Hong Kong (Matches Silver)
ДУБ Metropolitan Hong Kong (Matches Silver)

ДУБ Metropolitan Paris (Wenge Silver)

ДУБ Metropolitan Sydney (Light Grey Gold)

ДУБ Metropolitan Tokyo (Kimberly Gold)

Комментарии запрещены.