Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Паркетна дошка Polarwood

polarwood лого

 

ДУБ ТУНДРА 3-ПОЛОСНА polarwood_living ДУБ COTTAGE 1-ПОЛОСНА polarwood_cottage_3 polarwood_calvados ДУБ DARK BROWN 3-ПОЛОСНA polarwood_oregon_1 polarwood_oregon_1 ash_trend_matt PW_Walnut_Safari_3s_thumbnail
Oak_Tundra_whmatt_3s.tif

Скачати брошуру Polarwood

Паркетна дошка Polarwood пропонуються у варіантах односмуговою і 3-смугової дошки. Для виготовлення паркетної дошки Polarwood в основному використовується дуб. Також в колекцію входять ясен під білим матовим лаком, клен під білим матовим лаком і паркетна дошка з екзотичної породи дерева Дуссія.

Різноманітні селекції надають індивідуальний характер кожному декору колекції. На Ваш вибір пропонуються селекції Дуб Tundra, Living і Cottage.

Сьогодні, як ніколи, дерево цінується в якості натурального матеріалу для дизайну інтер’єру. Його неперевершена природна краса, створювана протягом багатьох років самою природою, надихає нові покоління дизайнерів і оформлювачів приміщень. Дуже легко віддати своє серце цьому багатогранному матеріалу, який з часом набуває насичений і багатий колір. Щоб зробити дерево красивим, не потрібно ніякої техніки — його краса створюється самою природою.

Паркетна дошка являє собою сучасний матеріал для внутрішньої обробки. Унікальні текстури паркетної дошки і різноманітність кольорів надихають дизайнерів всього світу.

Комментарии запрещены.