Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Паркетна дошка Magnum

Паркетна дошка Magnum-марка, що користується заслуженою популярністю у споживачів і авторитетом у фахівців. Дошка  Magnum імпортується з Чехії не тільки в країни Європи, а й в Азію, Канаду, США.Характеристики паркетної дошки  Magnum:- для дошки розроблена власна замкова система MagLock. Замок попереджає розбіжність дощок, утримуючи їх під постійною напругою. Збірка ведеться без використання клею і додаткових інструментів;- дошка відрізняється високою точністю геометрії, відсутність перекосів і цілей при укладанні гарантовано;- є всі класичні види дизайну — трьох-двох-односмугова дошка, а також найактуальніший останнім часом багатосмуговий декор;Купити паркетну дошку Magnum можна не тільки для домашнього використання, вона може бути покладена і в офісних приміщеннях з помірним рівнем прохідності. При некомерційному використанні термін її служби — не менше 30 років.

 

1-но полосна

Magnum 1-но полосна - гідне підлогове покриття для сучасного будинку, повністю натуральне і довговічне,  що витримує помірні навантаження. Міцність і стабільність забезпечуються самою конструкцією дошки і високою якістю деревообробки.

2-х полосна

Magnum 2-х полосна - вишуканий декор, не настільки часто зустрічається у європейських виробників. Верхня ламель складена з двох смуг дерева, при чому велика увага приділяється підбору колірної гамми.

3-х полосна

Magnum 3-х полосна - популярний і цілком демократичний декор, дизайн якого робить дошку повністю ідентичною традиційному паркету.

Багатосмугова

Magnum багатосмугова — екзотична колекція, і по дизайну верхньої планки, і на вибір деревних порід. Примітно, що завдяки сучасним технологіям, що використовують конструкцію тришарової дошки, екзотичні варіанти — Ятоба, Дусії, Мербау — стають цілком доступні за ціною.

ПРИМІТКА — на сторінці представлено лише частково декори та колекції які є у салоні, з приводу цін — постійно діють акції (поточнюйте у менеджерів салону)!   


Колекції паркетної дошки Magnum:

Трьохполосний  Ціна:  ціни уточняйте гарантія виробника 10 років

Акація парена Королева трьохполосна Акація парена слон трьохполосна Акація слон трьохполосна

Двухполосний   Ціна:  ціни уточняйте  гарантія виробника 10 років

Бук пропарений «Королева» двухполосна

Однополосний   Ціна:  ціни уточняйте гарантія виробника 10 років

Ручна робота, гарантія виробника 10 років

Комментарии запрещены.