Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Паркет та коркова підлога

Приблизно половина світових запасів пробки — товстої пористої кори дуба (querscus subrer) — доводиться на Португалію. Технологія ж видобутку пробки проста й екологічно «безболісна»: по досягненні 25-літнього віку дуби на спеціально вирощуваних плантаціях вручну звільняють від кори по всій поверхні стовбура. Парадоксально, але це ніяк не відбивається на їхній життєдіяльності, більше того, через 9 років дерева повністю відновлюють втрачений корковий панцир, і вся нехитра, але досить стомлююча процедура повторюється.

Особливості молекулярної будови пробки (більше 85% її обсягу займають клітки, наповнені газом — азотом і киснем) визначає її коштовні якості — легкість, еластичність, пружність, довговічність, а також високі тепло- і звукоізоляційні властивості. Саме вони роблять цей матеріал незамінним для внутрішньої обробки будинків і офісів.

Підлогове покриття, виготовлене із застосуванням пробки, за принципом укладання можна розділити на дві категорії – стандартні, що клеяться, й, так звані, «плаваючі підлоги». Оригінальний малюнок коркової підлоги компанії Amorim (Португалія) не тільки підкреслює природну красу матеріалу, але й відповідає сьогоднішньому попиту на непомітні, абстрактні тони при оформленні інтер’єру. Колекція Go4cork, у першу чергу, це унікальна міцність і пружність, які вигідно відрізняють їх від інших природних і синтетичних покриттів. Ці якості корковій підлозі надає прошарок пресованої пробки, що має специфічну «повітряну» структуру. При будь-якому навантаженні, будь-то короткочасний «укол» каблуків — шпильок або тривалий вплив важких меблів на коліщатах, вона амортизує тиск і приймає свою первісну форму.

Покриття верхнього шару поліуретановим лаком Matt-10Е прозоре антистатичне покриття з полівінілу (у медицині його використовують для виготовлення штучних клапанів серця), роблять коркову підлогу екологічним матеріалом з антистатичними властивостями, що легко миється. Ще одним критерієм якості є провосковані замкові з’єднання. На пробковому покритті немає тиснення і фаски — завдяки цим якостям, пробка не вимагає особливого догляду.

В нашому салоні-інтер’єру Ви зможете переглянти коркову підлогу таких брендів, як Amorim колекція Go4cork: Appeal, Passion, Emotion, Impulse, Moment, Charm, Desire, Effraction.

ПРИМІТКА — на сторінці представлено лише частково декори та колекції які є у салоні, з приводу цін — постійно діють акції (поточнюйте у менеджерів салону)!   


Корок Appeal
Коркова підлога Attraction
Підлога Attraction
Коркова підлога Charm
Пілога Charm
Коркова підлога Desire
Пілога Desire
Коркова підлога Emotion
Підлога Emotion
Коркова підлога Impulse
Підлога Impulse
Коркова підлога Moment
Підлога Moment

Комментарии запрещены.