Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Салон інтер'єру "Дім Мрії"
Ламінат
Придбати Ламінат в Рівному
Паркетна дошка
Паркетна Дошка
Придбати Паркетну Дошку в Рівному
Натяжня стеля
Монтаж та продаж натяжної стелі в Рівному
Вибір ламінату за ціною
170 - 270 грн./м.кв
275 - 395 грн./м.кв
від 400 грн./м.кв
Вибір паркетної дошки за ціною
399 - 450 грн./м.кв
451 - 700 грн./м.кв
від 700 грн./м.кв

Масивна дошка

Роял паркет лого
Класична колекція. Ціна від 1430,00грн./м.кв

79_rp_mas_cl_dub_sct_3188 79_rp_mas_cl_dub_sct_3151 79_rp_mas_cl_dub_sct_3138 79_rp_mas_cl_dub_sct_3101 79_rp_mas_cl_dub_sct_mahagon 79_rp_mas_cl_dub_rstc_3161 LOBA Дуб морёный OSMO 3166 LOBA Сукупира Дуб натур Венге

Брашована колекція. Ціна від 1580,00грн./м.кв

Дуб Селект браш колір OSMO 3143 Дуб Селект браш колір OSMO 3123 Дуб Селект браш колір OSMO 3111 Дуб Рустік браш колір OSMO 3073

Завантажити каталог масивної дошки Royal Parquet (PDF)

Масивна дошка — натуральне і престижне підлогове покриття.

Якщо вас цікавить масивна дошка — значить , ви цінуєте відчуття стабільності , міцності , достатку і комфорту. Століттями ознакою заможності були такі обов’язкові атрибути як золото , срібло , мармур , шовку і інші натуральні матеріали. Смаки змінювалися , змінювалися тенденції , мода , але незмінним і головним атрибутом матеріального стану людини ось вже тисячі років є його будинок.

У наш індустріально — прогресивний час існує багато видів покриття для підлоги: лінолеум , ковролін , ламінат , штучний паркет , паркетна дошка і , звичайно ж , прабатько всіх підлог — паркет з масиву дерева. Історія цієї підлоги древня як саме людство , її початок йде вглиб тисячоліть. Підлоги з дерева прикрашали палаци єгипетських фараонів і вавилонських царів. Паркет можна побачити в старовинних будинках і замках , які налічують вже не одну сотню років. Пройде ще дуже багато часу , а підлогове покриття з масиву дерева не перестане асоціюватися з достатком і розкішшю.

Незважаючи на удавану різноманітність товару , пропонованого на ринку України , дійсно якісного і в той же час безпечного і довговічного масивного паркету не так вже багато. У магазинах підлогових покриттів можна зустріти паркет сумнівної якості та походження. Іноді під виглядом відомих екзотичних порід , продають дерево , яка не стабільно в наших кліматичних умовах , і може скрипіти , всихати або деформуватися через деякий час після укладання.Ecowood_Log_res
Окремо хотілося б звернути увагу на підлоги з дерева , яке росте в Україні . У нашій країні є екологічно небезпечні або заповідні зони , де вирубка лісу заборонена . Іноді вони стають джерелом дешевого , нелегально вирубаного лісу , з якого згодом виготовляється паркет за низькою ціною. Для того щоб зберегти здоров’я своєї сім’ї і чисту совість щодо лісів , завжди купуйте паркет у компаній , які можуть підтвердити походження своєї продукції документами. Не забувайте також , що ви маєте право вимагати у продавця будь-яких будівельних матеріалів проведення радіаційного контролю.

Товар , представлений на нашому сайті , в нашому салоні і салонах наших дилерів , відповідає високим вимогам , які ми висуваємо до наших продуктів . Весь наш паркет відповідає або перевершує стандарти DIN 280 і ДСТУ Б В.2.7- 243 : 2010.

У нас ви зможете купити екзотичний паркет виробництва кращих заводів Індонезії і, звичайно ж , наш фірмовий дубовий масив або однополосную тришарову паркетну дошку. Важливо і те , що дерево , для виробництва нашого паркету , проходить шлях від кругляка , офіційно закуповуваного з санітарно -гігієнічними сертифікатами , до готової продукції.
Ecowood OAK TERRA

Комментарии запрещены.